Jeszcze tylko trochę i odbieramy nasz budynek‼️

Prace na budowie posuwają się do przodu. Na zewnątrz pojawiła się już piękna elewacja, a w środku położone kable energetyczne 🤯
Cała inicjatywa została wsparta przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckie Centrum Polityki SpołecznejMazowiecka Ekonomia Społeczna
Już nie możemy się doczekać prac wykończeniowych 😁😊
Czekajcie z nami na efekty końcowe 🥰
#budowa