Reintegracja pod nadzorem :D

Bezpieczeństwo na pełnych obrotach – zarówno w sieci, jak na drodze!💻🛑
Za nami wyjątkowe spotkanie reintegracyjne z Paniami Funkcjonariuszkami z Komendy Policji w Siedlcach, które podzieliły się z nami ogromną dawką praktycznej wiedzy. Rozmawialiśmy o tematach, które dotyczą każdego z nas na co dzień.
Czego się dowiedzieliśmy?
1.CYBERBEZPIECZEŃSTWO – jak nie dać się złapać na cyfrowe pułapki i skutecznie chronić swoje dane jak i oszczędność.
2.OCHRONA W REALU – jak przenieść dobre nawyki z sieci do codziennego, fizycznego świata.
3.BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE – przypominaliśmy sobie zasady i przepisy poruszania się hulajnogami elektrycznymi i innymi pojazdami.
Mądre korzystanie z technologii i bezpieczna jazda to podstawa. Ogromne podziękowania dla Pań Policjantek za profesjonalizm, cierpliwość i świetną atmosferę!👮✨
A jak u Was? Dbacie o silne hasła i nosicie kaski na hulajnogach?