Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, Przyjaciołom, Partnerom oraz Sympatykom za obecność podczas jubileuszu 20-lecia Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach oraz 35-lecia Caritas Diecezji Siedleckiej.
Dziękujemy za wspólne świętowanie, życzliwość, dobre słowo oraz wsparcie, które towarzyszą nam na co dzień. Państwa obecność sprawiła, że ten dzień był dla nas wyjątkowy i pełen wzruszeń.
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie uczcić ten ważny jubileusz oraz przypomnieć sobie, jak wiele dobra można osiągnąć dzięki współpracy, zaangażowaniu i otwartości na drugiego człowieka.
Dziękujemy za to, że jesteście z nami.
